Dlaczego my

Szanowni Państwo

Z przyjemnością witamy na naszej stronie. Nasz serwis ma za zadanie przybliżyć Państwu szeroki zakres naszej działalności oraz produkty i usługi, jakie posiadamy w ofercie. Ponadto pragniemy zaznajomić Państwa z nowoczesną technologią łączenia drewna w systemie MiTek za pomocą płytki kolczastej , którą polecamy przy budowie więźby dachowej lub innych konstrukcji drewnianych. Jest wiele korzyści, jakie wynikają z zastosowania tej technologii. Wyspecjalizowaliśmy się w branży drewnianej, szeroko rozumianej. Dostarczamy budulec (suszone drewno szwedzkie), wykonujemy projekty konstrukcji drewnianych i domów szkieletowych oraz ich wyceny, zamówione prefabrykaty dostarczamy na plac budowy i montujemy, ponadto dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem i doradzamy. Zapewniamy Państwu wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Pragniemy iść z duchem czasu, stosujemy więc najbardziej nowoczesne rozwiązania, znane i wykorzystywane powszechnie na całym świecie. Dlatego też polecamy Państwu nasze produkty, gdyż są one zgodnie ze światowym nurtem: NOWOCZESNE DACHY I DOMY SĄ BUDOWANE W FABRYKACH!!!

ZPKD Kocierzew 2 ZPKD Kocierzew ZPKD Kocierzew 3

Dlatego MY, bo...

Z   N A M I   R O Z S Ą D N I E   I N W E S T U J E S Z   N A   D Ł U G IE   L A T A   !

Naszą misją jest zadowolenie klienta, bezpieczeństwo naszych konstrukcji, profesjonalizm wykonania, estetyka, szybkość oraz optymalizacja kosztów.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem. Budownictwem drewnianym zajmujemy się równocześnie na rynkach: polskim i szwedzkim, co pozwala obserwować nowe trendy pojawiające się w branży oraz łatwo je przenosić.

Staramy się być nowocześni! Nowości zwykle przewyższają metody przestarzałe pod względem jakości i wygody, a jednocześnie są tańsze.

Nasz zakład prefabrykacji wyróżnia się bardzo wysokim poziomem technologicznym. Posiadamy najnowsze szwedzkie urządzenia i maszyny do produkcji wiązarów dachowych i domów szkieletowych metodą przemysłową, m.in.: półautomatyczne piły zdalnie sterowane, pozwalające na wykonanie cięć o każdym wymaganym kształcie, specjalistyczne urządzenia prasujące do produkcji konstrukcji drewnianych stacjonarne i przenośne, urządzenia do produkcji ścian szkieletowych wyposażone w nowoczesne systemy, itd.

Posiadamy Certyfikat CE.

Jesteśmy bezpośrednim dostawcą szwedzkiego drewna.

KLIENT TO NASZ PRZYJACIEL.

 

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.